Rejestracja
Logowanie

Wyszukiwarka

0 produktówRazem: 0.00 zł

 


MOTYWOWANIE PRACOWNIKÓW Wskazówki dla menedżerów


45.00 zł

Agata Pietroń-Pyszczek
  • Wrocław 2015
  • ISBN 978-83-61872-09-2
  • Format B5
  • Objętość 176 stron
  • Oprawa miękka
  • Wydanie II rozszerzone
 
Pieniądze to nie wszystko!!! Jak motywować pracowników?
 
W literaturze dotyczącej zarządzania mówi się o fenomenie zaangażowania pracowników, rozważając go jako potencjalne źródło przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw. Wskazuje się jednocześnie, że zaangażowanie to bezpośrednio wynika z umiejętności motywacyjnego oddziaływania na pracowników. Prezentowana publikacja jest zbiorem podstawowych zagadnień dotyczących problematyki motywowania ludzi do pracy. Zwraca uwagę na sytuacje i zjawiska zagrażające skuteczności systemu motywacyjnego w przedsiębiorstwie, prezentując jednocześnie odpowiednie działania o charakterze profilaktycznym. Książka może stanowić swoisty przewodnik dla menedżerów poszukujących sposobów aktywizowania swoich podwładnych. Publikacja zawiera wiele praktycznych studiów przypadków.
 
Nie ma jednej i skutecznej recepty na motywowanie. Motywowanie jest umiejętnością, którą należy stale doskonalić. Tak książka daje wskazówki, jak to zrobić.
 
dr Andrzej Szczerbiński
Kancelaria Syndyków Piątkowski, Szczerbiński sp. j.
 
Autorka proponuje nam bardzo użyteczną i praktyczną wiedzę, nie narzuca gotowych rozwiązań, nie zanudza trudnymi do zrozumienia sformułowaniami, po prostu daje odbiorcy do myślenia, a momentami pozwala nam na głębsze zastanowienie się nad rozumieniem zasad motywacji, jakie są konieczne do jej efektywnego zagospodarowania w codziennym życiu. 
 
 
 Krzysztof Kotapski
 Właściciel Międzynarodowej Platformy Szkoleniowej
 
Osoby kierujące zespołami ludzkimi muszą odpowiedzieć sobie na pytanie, jak siebie i innych zachęcić do lepszej i efektywniejszej pracy. Jestem przekonany, że książka Motywowanie pracowników. Wskazówki dla menedżerów to doskonały podręcznik, który pomoże na nie odpowiedzieć.
 
Robert Rudolf
Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej
Zakłady Jajczarskie OVOPOL Sp. z o.o.
w Nowej Soli
 
Z recenzji:
Książka odpowiada aktualnym, złożonym wyzwaniom współczesnych organizacji. Stanowi swoisty poradnik dla menedżerów poszukujących sposobów aktywizowania swoich podwładnych. Publikacja ma duże wartości aplikacyjne.
 
dr hab. Anna Cierniak-Emerych, prof. UE
 

INFORMACJA O AUTORZE: tutaj

WSTĘP: tutaj

SPIS TREŚCI: tutaj

PATRNAT MEDIALNY:

    

  

 

 

 

Powrót do