Rejestracja
Logowanie

Wyszukiwarka

0 produktówRazem: 0.00 zł

 


Działalność kredytowa banku komercyjnego


59.00 zł

Izabela Emerling
  • Wrocław 2008
  • ISBN 978-83-924138-5-1
  • Format B5
  • Objętość 286 stron
  • Oprawa miękka

Jednym z najistotniejszych obszarów działalności banków komercyjnych jest działalność kredytowa, której sposób ujęcia w księgach rachunkowych i sprawozdaniach finansowych determinuje obraz sytuacji majątkowej i finansowej odzwierciedlony w sprawozdawczości finansowej banku komercyjnego. Te właśnie zagadnienia są głównym przedmiotem książki.

Niniejsza publikacja jest przeznaczona przede wszystkim dla tych, którzy zamierzają podjąć pracę w banku, w tym także dla studentów bankowości. Będzie ona również przydatna dla osób zajmujących różne stanowiska w banku, chcących poszerzyć i doskonalić swoją wiedzę.

Książka jest napisana w sposób prosty, lecz wprowadza w podstawowe słownictwo obowiązujące w bankowości i w podstawowe zagadnienia związane z działalnością kredytową banku.

Z recenzji:

Każdy rozdział zawiera treść pozwalającą poznać i zrozumieć bardzo ważny zakres działalności banku, a podsumowaniem całości jest przykład takiej działalności zaprezentowany na podstawie praktyki jednego z banków (…). Książka będzie stanowiła cenną pomoc w nauczaniu rachunkowości bankowej, a w szczególności tak istotnego obszaru jak działalność kredytowa banku.

Dr Joanna Wielgórska-Leszczyńska 
Zastępca Prezesa Bankowego Funduszu Gwarancyjnego 
Pracownik naukowy Szkoły Głównej Handlowej 
 
 
INFORMACJA O AUTORZE: tutaj
 
SPIS TREŚCI: tutaj
 
Wstęp: tutaj
 
PATRONAT MEDIALNY:
                            
 
 
PARTNER:
 
Powrót do