Rejestracja
Logowanie

Wyszukiwarka

0 produktówRazem: 0.00 zł

 


Wstęp- Pamelo, żegnaj.Wstęp

Jej życie to gotowy materiał na scenariusz filmowy. Przeżyła wielką miłość ze Zbyszkiem Dziewiątkowskim – założycielem ,,Tercetu Egzotycznego” – mówią, że taka miłość się nie zdarza, a jednak... – jak i wielką tragedię, gdy odszedł.
Iza i Zbyszek przeżyli ze sobą 37 lat, dzień w dzień od momentu, kiedy po raz pierwszy się zobaczyli i pokochali. Ona i on. Pamela i Pedro. Opływali w luk¬susie, ludzie nazywali ich „polskimi Carringtonami”, zazdrośnicy wymyślali plot¬ki, że mają bajeczną willę z basenem w kształcie serca i urządzają sobie kąpiele we francuskim szampanie.
Oni się tym nie przejmowali. Pozostali normalnymi ludźmi – bez nadęcia, manier i kaprysów.
Pozostali zwykłymi, choć przecież tak niezwykłymi ludźmi.
Izabella na scenie to wulkan energii. Dla wielu Polaków była i jest gwiazdą największego formatu, która mimo zdobycia wielu złotych, platynowych i dia¬mentowych płyt oraz nagrania setek piosenek, pozostała sobą − Izą z sąsiedztwa.
Dzięki ,,Tercetowi” Iza i Zbyszek zwiedzili cały świat, w samych Stanach Zjednoczonych byli 49 razy. Koncertowali w Las Vegas, Metropolitan Opera, Paryskiej Olimpii, Radio City w Nowym Jorku.
Płyty z piosenką „Pamelo, żegnaj” – największym hitem wyśpiewanym przez Izę − rozeszły się w kilkunastomilionowych nakładach, a przebój ten nucą ko¬lejne pokolenia fanów. Jedno jest pewne: „Tercet Egzotyczny” nie istniałby bez Izabelli, a Izabella nie istniałaby bez „Tercetu”. To ona nadaje mu rytm, ona przy¬ciąga tłumy na koncerty, i to od pół wieku… „Tercet” jest jednym z najdłużej śpiewających zespołów, które nadal koncertują i nagrywają płyty.
W 2013 roku świętowali 50-lecie istnienia.
Oto prawdziwa historia życia Izabelli Skrybant-Dziewiątkowskiej. Historia, którą napisało jej życie.